MAŚLANKA WRZESIŃSKA naturalna
MAŚLANKA WRZESIŃSKA
o smaku truskawkowym i brzoskwiniowym

Jest produktem świeżym o łagodnym orzeźwiającym smaku. Doskonale sprawdza się w upalne dni. Jest napojem lekkostrawnym i naturalnie posada właściwości prozdrowotne, dlatego polecana jest dla rekonwalescentów odbywających kurację antybiotykową. Na długo utrzymuje uczucie sytości przy czym dostarcza niewiele kalorii. Doceniona przez konsumentów i wyróżniona odznaczeniem ” PERŁA MLECZNA 2018″ za najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy.
Smakuje wyśmienicie spożywana bezpośrednio , stanowi doskonałą bazę do różnego rodzaju koktajli, a także przygotowania wielu wypieków.

Butelka 1 litr
1,5% tłuszczu 1 litr – zgrzewka 6 szt.
termin przydatności do 21 dni

KEFIR WRZESIŃSKI

Zaliczany do produktów mleczarskich o najwyższych wartościach odżywczych. Polecany osobom z nietolerancją laktozy. Jest naturalnym probiotykiem. Kefir powinni spożywać nie tylko dorośli ale także dzieci. Polecany szczególnie sportowcom, gdyż zawartości pełnowartościowego białka przyśpiesza regenerację organizmu. Dobrze smakuje w nieprzetworzonej postaci, a także jako baza do wszelkich koktajli.

1,5 % tłuszczu
butelka 400 g – zgrzewka 8 szt.
kubek 200 g – paletka 20 szt.
termin przydatności do 21 dni

KEFIR WRZESIŃSKI
o smaku truskawkowym

Kefir owocowy jest produktem świeżym. Naturalny probiotyk polecany dla osób z nietolerancją laktozy. Jego łagodny truskawkowy smak jest doceniany i bardzo lubiany przez dzieci. Chętnie wypijany przez słomkę idealnie sprawdzi się jako przekąska dostarczając młodym organizmom wielu cennych witamin jak i pełnowartościowego białka.

1,5 % tłuszczu
kubek 200 g – paletka 20 szt.
termin przydatności do 14 dni

JOGURT naturalny

Jogurt naturalny stanowi doskonałą przekąskę na każdą porę dnia. Lekka kremowa konsystencja sprawia, ze smakuje wyśmienicie bez żadnych dodatków, a wygodna forma kubeczka sprawdza się idealnie po dodaniu do niego owoców, otrąb czy musli.
Wpływa korzystnie na procesy trawienia oraz przyswajanie laktozy przez osoby cierpiące na jej nietolerancję. Duża zawartości wapnia, aminokwasów oraz witamin z grupy B to jedne z wielu korzyści które dostarcza nam jego porcja. Jogurt naturalny jest nowością z serii tradycyjne jak dawniej z Wrześni.

3,0 % tłuszczu
kubek 200 g, paletka 12 szt.
termin przydatności do 21 dni

JOGURT PITNY
o smaku truskawkowym i brzoskwiniowym

Produkowany w 2 smakach truskawkowym i brzoskwiniowym. Skierowany do szerokiego grona konsumentów. Lekki o orzeźwiających właściwościach. Oferowany w wygodnych zakręcanych butelkach sprawia, że można go zabrać ze sobą gdzie tylko chcemy i delektować się nim w każdym momencie.

1,5 % tłuszczu
butelka 400 g – zgrzewka 8 szt.
termin przydatności do 21 dni

ZSIADŁE MLEKO

Produkt mleczny powstały ze świeżego mleka. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej receptury zsiadłe mleko zachowuje swoje naturalne właściwości. Brak konserwantów i ulepszaczy wpływa pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz przemianę materii. Cenione ze względu na swoje walory smakowe może być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. Kolejnym produktem z serii tradycyjne jak dawniej z Wrześni.

2,0% tłuszczu
320 g – kubek, paletka 12 szt.
termin przydatności do 21 dni