ŚMIETANA WRZESIŃSKA ukwaszona

Nasza śmietana ukwaszona dzięki dodatkowi żywych kultur bakterii mlekowych zaliczana jest do produktów w 100% organicznych. Charakteryzuje się smakiem polskiej, wiejskiej kwaśnej śmietany o delikatnej kremowej konsystencji. Wyprodukowana z najlepszego polskiego mleka stanowi idealne dopełnienie gorących zup i sosów, a także chłodników oraz dipów do dańz grilla. Dostępna w kubeczkach o dwóch pojemnościach 200g i 400g.

ukwaszona 18% tłuszczu
400 g – paletka 12 szt.
termin przydatności do 21 dni

ŚMIETANKA PASTERYZOWANA

Produkt w 100% naturalny, nie zawiera barwników oraz substancji konserwujących. Najpopularniejsza śmietana na rynku o delikatnym kremowym smaku. Ceniona przez konsumentów za walory smakowe i szerokie możliwości zastosowania w kuchni. Znakomicie podkreśla smak tradycyjnych polskich dań.
Opakowanie kubek z platynką 200g

kremówka 30% tłuszczu
homogenizowana 18% tłuszczu
200 g – paletka 20 szt.
termin przydatności do 14 dni

ŚMIETANKA PASTERYZOWANA

Produkowana z polskiego zdrowego mleka 100% naturalna. Nie zawiera sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. Stanowi podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Doskonale sprawdzi się podczas niezapowiedzianej wizyty gości. Ubija się niezwykle szybko tworząc puszystą kremową bazę subtelnie podkreślając smak owoców nie tylko sezonowych. Idealnie sprawdzi się także do wszelkiego rodzaju koktajli oraz jako baza do tortów. Produkowana w kubeczkach 200ml dla indywidualnych klientów oraz w galonach 5l i wygodnych wiadrach 5li 10l

ukwaszona 18% tłuszczu
200 g – paletka 20 szt.
termin przydatności do 21 dni

MASŁO EXTRA

Naturalne masło produkowane wyłącznie z jednego składnika tj. wysokiej jakości śmietanki pasteryzowanej. Nie zawiera barwników i konserwantów. Dostarcza cennym witamin energii do codziennego funkcjonowania. Idealne do kanapek. Doskonale sprawdzi się także jako składnik tradycyjnych ciastek maślanych, ciast, kremów oraz jako dodatek do potraw. Masło extra można nabyć w opakowaniach 125g, 200g oraz 250g.

82% zawartość tłuszczu
masa 125 g, karton 80 szt.
masa 200 g, karton 90 szt.
masa 250 g, karton 80 szt.
termin przydatności do 45 dni

MASŁO TRADYCYJNE

Tradycyjne polskie masło o śmietankowym smaku i zawartości 82%tłuszczu. Produkowane wyłącznie z wysokiej jakości śmietanki pasteryzowanej. Nie zawiera barwników jak i dodatków soli. Do jego produkcji wykorzystano wyłącznie tradycyjne metody, dzięki temu produkt ten charakteryzuje się smakiem tradycyjnego domowego masła. Stanowi bazowy element serii wrzesińskich produktów z tradycją, które cieszą się niezwykłą popularnością. Dostępne w 250g opakowaniach.

82% zawartość tłuszczu
masa 250 g, karton 80 szt.
termin przydatności do 45 dni

TŁUSZCZ ŚMIETANKOWY DO SMAROWANIA

Charakteryzuje doskonale dobrana proporcja tłuszczy mlecznego. To czysty tłuszcz mleczny produkowany ze śmietanki pasteryzowanej uzyskanej z najlepszej jakości mleka. Zawiera tylko i wyłącznie tłuszcz mleczny bez żadnych dodatków, przede wszystkim bez dodatku olejów roślinnych. Zachowuje walory masła śmietankowo-maślany smak oraz zapach. Polecany szczególnie osobom zwracającym uwagę na ilość tłuszczu w diecie. Dostępne w opakowaniu 250 g.

74% zawartość tłuszczu
masa 250 g, karton 80 szt.
termin przydatności do 21 dni